KVALITA  -  SERVIS  -  CENA

 

Toto je krédo zubní laboratoře JS LAB.  Spolupracujeme se zubními lékaři především z Brna ale i z celé České republiky. Pokud jste zubní lékařka nebo zubní lékař, neváhejte se na nás obrátit. V Brně poskytujeme denně vlastní rozvoz práce, dvakrát týdně jezdíme do Blanska a spolupracujeme s několika zubními lékaři z ostatních částí ČR. Dopravu otisků i hotové práce pro vzdálenější ordinace zajištujeme prostřednictvím firem  DPD nebo České pošty.

 

Zubní laboratoř

Zubní laboratoř 21 století

V červnu jsme se přestěhovali do nových prostor na ulici Veveří v Brně. Definitivně jsme se zařadili technologicky i designově k nejmodernějším zubním laboratořím v České republice. Hlavní důraz, kromě nejmodernějšího přístrojového vybavení,  je kladen na dokonalé bezhlučné odsávání prachu a vzduchotechniku. Na míru zhotovený designový nábytek se správným osvětlením,  klimatizace a stálý přísun čistého vzduchu prostřednictvím vzduchotechnického systému, odpočinková místnost i audio systém vytvoří ze zubní laboratoře JS LAB ukázkové pracoviště 21 století.

 

Hledáme šikovné spolupracovníky

Pokud jste šikovná zubní technička, či zubní technik, zaměstnanec, která-ý uvažuje o vlastní zubní laboratoři, obraťte se na mě, třeba najdeme nějaké společné řešení.  

Tajemství úspěchu JSLAB 

Na tomto místě na webových stránkách ostatních zubních laboratoří se obvykle dočtete o  materiálech a značkách  přístrojů světových firem, které tyto zubní laboratoře k výrobě zubních náhrad používají. Jenže pacientům jména firem stejně nic neřeknou.  A navíc, na značce spotřebního materiálu a přístrojů zase až tak nezáleží. Na čem ale v zubní laboratoři zásadně záleží, je šikovnost, zkušenost a pečlivost zubní techničky či technika který, vaši zubní náhradu vytváří.

 

 

 

Zdaleka ne každý, kdo vlastní zubní laboratoř, si tento nesporný fakt uvědomuje. Já jsem  vždy věděl, že pokud chci nabízet spolupracujícím lékařům a našim pacientům nejvyšší kvalitu, musím spolupracovat s těmi nejlepšími. 

Jsem opravdu rád, že výběr mých spolupracovníků a kolegů se mi dlouhodobě opravdu daří.


Musím jim  veřejně poděkovat za jejich trpělivou práci, protože je to především jejich zásluha, že zubní laboratoř JSLAB  je velmi úspěšná.

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab