JSLAB – Zubní laboratoř

Rozzáří úsměv, zvýší sebevědomí a vrátí radost z jídla.

Kvalitní zubní náhrada má tu moc.

Vyberte si tu pravou pro vás.

Keramika

fixní zubní náhrada

Plasty

korunkové inlaye a onlaye

Pružné

zubní náhrady bez kovových prvků

Celkové

celkové náhrady všech zubů

 

Kombinované

propojené fixní a snímací zubní náhrady

Hybridní

zubní náhrady upevněné v kosti

Teleskopy

snímatelná zubní náhrada

Snímatelné

zubní náhrady s kovovými prvky

 

 


Celokeramika

Celokeramické korunky a můstky jsou fixní zubní náhrady, které neobsahují kov. Kovovou konstrukci nahrazuje zirkonová konstrukce, která se zhotovuje pomocí technologie CAD/CAM. Zirkonová celokeramika je nejrozšířenější varianta celokeramiky.

 

Více informací o celokeramice

 

 


Metalokeramika

Metalokeramické korunky a můstky jsou fixní zubní náhrady na kovové konstrukci.  Je to nejrozšířenější varianta fixní zubní náhrady. V poslední době jí začíná nahrazovat celokeramika.

 

Přečtěte si více o metalokeramice

Plasty

Kompozitní materiál se používá převážně v ordinacích na zubní výplně - plomby. V laboratoři se z kompozitu zhotovují korunkové inlaye a onlaye, což jsou nepřímé zubní výplně. Nové generace plastů ale nabízejí ....

 

překvapivé možnosti

 


Pružné snímatelné zubní náhrady

jsou také "protézy do skleničky". Nahrazují mezery mezi vlastnímy zuby. K jejich upevnění v ústech se však nepoužívají kovové prvky, což výrazně zvyšuje komfort pro pacienty. Díky pružnosti a zároveň pevnosti tohoto speciálního  materiálu mohou být retenční prvky umístěné až u krčků zubů a protézky díky tomu lépe drží v ústech.

Více informací o pružných protézkách

 


Celkové náhrady

jsou zubní náhrady které nahrazují všechny zuby. Používají se továrně zhotovené zuby, které jsou upevněné v pryskyřičném těle protézy. V ústech drží na principu adheze. Podmínkou je velmi přesná práce od otisků až po konečné leštění protéz. Nyní máme k dispozici materiál, který výrazně zvyšuje komfort uživatelů.

Přečtěte si více o našem vylepšení

 


Částečné snímatelné zubní náhrady

jsou "protézy do skleničky". Nahrazují mezery mezi vlastnímy zuby. K jejich upevnění v ústech se používají kovové prvky, z přední, vyditelné strany jsou to drátky a zezadu kovová výztuha. K jejich výrobě se používají továrně zhotovené zuby které vkládáme do pryskyřičného těla protézy. Jejich výroba je poměrně složitá a časově náročná. 

Přečtěte si o těchto protézách více

 


Kombinované zubní náhrady

jsou zubní náhrady které kombinují fixní zubní náhrady na které je nějakým způsobem ukotvená snímatelná zubní náhrada. Variant propojení obou typů náhrad je mnoho. Nejčastěji se používají takzvané atachmenty. 

 

Přečtěte si více kombinovaných náhradách

 


Hybridní zubní náhrady

jsou zubní náhrady, které většinou nahrazují všechny zuby. Jsou ukotvené na dvou nebo více vlastních kořenech zubů, nebo i na implantátech. Někdy se používají  takzvané miniimplantáty. K výrobě se také používají továrně zhotovené zuby. I zde je možné použít speciální měkký materiál, který výrazně zvyšuje komfort uživatelů.

Přečtěte si více o našem vylepšení

 


Teleskopické zubní náhrady

K upevnění snimatelné zubní náhrady slouží teleskopické korunky.  Teleskopické zubní korunky se skládají ze dvou částí. Vnitřní část je pevně nacementována na zubním pahýlu. Vnější část je součást snimatelné zubní náhrady. Tyto dvě části do sebe velmi přesně zapadají, vytváří adhezy a proto teleskopické zubní náhrady v ústech velmi dobře drží.

Přečtěte si více o teleskopech

 

 


Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab